Pielgrzymka powołaniowa do Rokitna

By Proboszcz on 10 czerwca 2019 in Aktualności

INFORMACJA OD DZIEKANA

W trosce o powołania kapłańskie i zakonne dla naszej diecezji, w dniach 21-23 czerwca z Zielonej
Góry wyruszy Piesza Pielgrzymka Powołaniowa do Rokitna. Grupa wychodzi z parafii pw. Ducha
Świętego w piątek 21 czerwca o godz. 8.30. W pielgrzymce można uczestniczyć w całości bądź
w którymś etapie. Zapisy trwają ostatecznie do 17 czerwca. Karty uczestnika i wszelkie
informacje można uzyskać w zakrystii parafii Ducha Świętego lub pod numerem telefonu
przewodnika grupy. Odpowiedzialnym za grupę jest ks. Daniel Geppert (tel. 502 452 401).

=======================

PŁOTY

Przez naszą parafię będzie będzie przechodzili pielgrzymi idący do Rokitna w PIELGRZYMCE POWOŁANIOWEJ ze Świdnicy 21 czerwca 2019 dojście 23 czerwca br, trasa ponad 70km. Będzie można dołączyć do pielgrzymów po uprzednim zgłoszeniu swego udziału u księdza proboszcza.  Pielgrzymi zatrzymają się w naszej parafii na odpoczynek. Parafian proszę o przygotowanie  kanapek i napojów na ok 30 pielgrzymów.