Płoty – Boże Ciało 2019

By Proboszcz on 22 czerwca 2019 in Aktualności

Msza św. została odprawiona o g. 8:00, a po niej Lud Boży  wziął udział w procesji eucharystycznej ulicami Nowej, Rzemieślniczej, Leśnej. Zakończenie procesji ok. g. 10:00.

W tym dniu dzieci klas czwartych  dziękowały Jezusowi za „Chleb życia”  obchodząc pierwszą rocznicę  swojej komunii św.

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy się zaangażowali w uroczysty przebieg procesji: panom którzy przywieźli brzózki, osobom, które przygotowały ołtarze adoracyjne, służbie liturgicznej ołtarz, nadzwyczajnym szafarzom, chórowi p.Patrycji panu organiście Januszowi, niosącym baldachim, prowadzącym celebransa,  niosącym chorągwie, feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich mamom, tym którzy przynieśli płatki kwiatów, rodzinom które udekorowały swoje domy na trasie procesji i wszystkim innym. Serdeczne Bóg zapłać.

Ołtarz przygotowali mieszkańcy Zagórza

Ołtarz przygotowali rodzice dziec 1 komunii , właściciele posesji, i mieszkańcy Osiedla LeśnegoOłtarz przygotowali: rodzice dzieci 1 komunijnych, gospodarze posesji, mieszkańcy Osiedla Leśnego

OOłtarz przygotowali mieszkańcy Zagórza

Ołtarz przygotowały Róże Żywego RóżańcaOłtarz przygotowały Róże Żywego Różańca