Dzień: 29 czerwca 2019

Niedziela Zwykła 13c – 2019r.

By Proboszcz on 29 czerwca 2019 in Bez kategorii

Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś- Psalm

1. W dniu dzisiejszym:

– ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na konto remontowe

– do puszki dziś zbieramy w całej naszej diecezji na pomoc w odbudowie spalonego    kościoła w Lutolu Suchym, Bóg zapłać.

1. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, zasłużonego wypoczynku. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku. Niedziela jest szczególnym nabieraniem krzepy u Pana. Jezusa. Przypominamy o świątecznym stroju uczestników mszy św.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i miesiąc wywieszone w gablocie. Msze św. codziennie o g. 18.00 oprócz poniedziałku
  3. Dnia 2 lipca br. Z Otynia wyrusza Piesza Pielgrzymka Rolników. Będę można włączyć się duchowo i poprzez modlitwę towarzyszyć pielgrzymom.
  4. Zachęcam do włączenia się w pieszą pielgrzymkę Zielonogórska na Jasną Górę w dniach 02-12 sierpnia 2019r. Zapisy do grupy Biało-Zielonej.

Organizatorzy zapewniają: wyżywienie, znaczki grupy, opiekę medyczną, transport bagaży, zakwaterowanie.

1. Chorych odwiedzimy w piątek od g. 8.30.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary,
  3. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy wiele łask i błogosławieństw Bożych..
  4. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, za kleryków naszego Seminarium Duchownego.
  5. W sobotę:

– modlitwa różańcowa o g. 17:30 i zmiana tajemnic różańcowych

– po mszy adoracja, uwielbienie Boga.

11.. Święci w tygodniu

3-św. Tomasz Apostoł