Festyn Parafialny – 7 września 2019r.

By Proboszcz on 12 lipca 2019 in Aktualności

Na  7 września 2019r. planujemy w Zagórzu festyn parafialny.

OGŁOSZENIE

W związku z tym, że w naszym Kościele nie ma profesjonalnego sprzętu grającego, a organiści muszą przynosić swoje instrumenty, organizujemy odpustowy festyn parafialny, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na zakup organów kościelnych. Proboszcz, rada parafialna i ekonomiczna, oraz organiści proszą wszystkich, którzy mają chęć i możliwość, o pomoc, m.in. o przynoszenie rzeczy na loterie fantową, upominków dla dzieci, o upieczenia ciast na kiermasz, itp.

Wszystkie datki prosimy składać do końca sierpnia, u księdza Proboszcza lub innych osób zaangażowanych w organizację festynu.

Niech to będzie naszym wspólnym celem, aby w Kościele w Płotach zagrały prawdziwe organy, bo kto śpiewa, dwa razy się modli.

Zachęcam do Parafian czynnego włączenia się w ten FESTYN na miarę swoich możliwości.

Już dziś serdecznie zapraszamy.

Szczegóły FESTYNU zostaną podane później i na plakatach.

Płoty, 12 lipca 2019r.

ks. Antoni Łatka