Dzień: 13 lipca 2019

Niedziela 15c – 2019r.

By Proboszcz on 13 lipca 2019 in Lipiec, Ogłoszenia, Ogłoszenia 2019

„Ożyje serce szukających Boga”

1. W dzisiejszą niedzielę:

– msze św. o g. 8:00, 10:00, 12:00;

1. Trwają wakacje, urlopy – jak ten czas przeżywamy? Uczestnicząc w każdą niedzielę i święta we  mszy dajemy świadectwo wierze. Obecna trudna sytuacja wymaga od nas  szczególnego świadectwa wiary i miłości.
  2. Wszystkim obchodzącym imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki  świętych patronów.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto, sprzątanie kościoła.
  4. . Przypominam o pieszej pielgrzymce na Jasną Górę dołączając do pielgrzymów idących przez naszą parafię. Proszę zapisywać się na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę w Zielonej Górze w parafii św. Ducha Planowana jest również  tradycyjnie wyjazd na Jasną Górę  z 11 na 12.VIII po pielgrzymów pieszej pielgrzymki z przejściem ostatniego odcinka trasy pielgrzymkowej.

7.. Intencje mszalne – msza św.  w środę, piątek i sobotę o g. 18.00

1. Polecam waszej modlitwie tegoroczne żniwa.
  2. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego  Gościa Niedzielnego..

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: diecezjalnej www.diecezjazg.pl , parafialnej www.parafiaploty.pl

1. Pamiętajmy w miejscach religijny – kościoły – obowiązuje stój godny a nie swobodny.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i dobrego odpoczynku.

1. Miesiąc lipiec jest poświęcony czci Krwi Chrystusa. Zachęcam do odmawiania Litanii do Krwi Jezusa

12.Zapowiedzi: 1.

1 Iwona Rosińska, panna , zamieszkała  w Płotach

I Bartłomiej Fliegner, kawaler, zamieszkały Zielona Góra

14.07

21.07

28.07

2 Hubert Dziasek, kawaler, zamieszkały Płoty

I Karolina, Agnieszka Klimowicza, panna, zamieszkała w Czerwieński

14.07

21.07

28.07

1. Planujemy 7 września br. – sobota – festyn parafialny  na zakończenie wakacji  i na tydzień przed odpustem parafialnym. Festyn miałby miejsce w Zagórze ze względu na piękne i bezpieczne miejsce dla organizowania różnych imprez. Zachęcam Parafian, do włączenia się w organizację tej imprezy. Szczegóły w OGŁOSZENIACH.