Zagrożenia ideologią gender

By Proboszcz on 20 lipca 2019 in Aktualności

Drodzy duszpasterze, osoby konsekrowane

Drodzy Rodzice

idąc za inspiracją płynącą z treści komunikowanych przez Kongregację ds. Edukacji Katolickiej, wyprodukowaliśmy film poświęcony ofensywie ideologii gender. Obraz ukazuje zagrożenia dla rodziny płynące ze strony „tęczowych ideologów”. W produkcji przedstawiliśmy skutki promowania genderyzmu, a także prawdę o ideologicznej wojnie i zabijaniu tożsamości płciowej. Produkcja znalazła uznanie w katolickiej telewizji (premiera filmu odbyła się 24 maja
w Telewizji Trwam).
„Zmierzch: Ofensywa ideologii gender” to dokument, który uświadamia odbiorcom, że jako rodzice, ludzie odpowiedzialni, pedagodzy, katolicy, nie możemy przechodzić obojętnie obok indoktrynacji i uporczywej, nachalnej seksualizacji, które stały się dogmatami współczesnego świata.
W filmie zamieściliśmy wiele ciekawych i wcześniej nieujawnianych przykładów konsekwencji wprowadzenia eksperymentów na psychice małych dzieci w zachodniej Europie i Stanach Zjednoczonych.
W dokumencie udział wzięli eksperci zajmujący się naukowo ideologią gender, a także prawnicy i duchowni. Wśród nich m.in. słowacki biskup ViliamJudak, ks. prof. Dariusz Oko, ks. prof. Tadeusz Guz, adw. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris, a także ks. prof. Paweł Bortkiewicz oraz prof. Mieczysław Ryba.
Naszym pragnieniem było i jest, by film „Zmierzch: Ofensywa ideologii gender” trafił do jak największej liczby odbiorców, zwiększając świadomość, wzmacniając rodzinę, ale też budząc, bowiem jego zasoby argumentacyjne skierowane są nie tylko do osób już przekonanych,
ale także, a nawet przede wszystkim, do zagubionych w oceanie genderowej propagandy. Tych ostatnich, na różnym poziomie poglądowym – co trzeba głośno powiedzieć – nie brakuje także wśród wiernych Kościoła katolickiego.
Prosimy duszpasterzy, osoby konsekrowane, zarządzające instytucjami czy organizacjami katolickimi do emitowania filmu „Zmierzch:Ofensywa ideologii gender” na spotkaniach parafialnych, rekolekcjach czy pielgrzymkach. Dobro z natury się rozlewa – jak pisał u schyłku średniowiecza św. Tomasz z Akwinu. Uważamy, że obraz „Zmierzch: Ofensywa ideologii gender” jest dobrem, którym zwyczajnie należy się dzielić.

Warto zobaczyć: