Dzień: 29 sierpnia 2019

Parafialny Festyn w Zagórzu

By Proboszcz on 29 sierpnia 2019 in Aktualności

Płoty: sierpień 2019r.

Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy na parafialny festyn do Zagórza 7 września 2019r. Szczegóły na plakacie.

Drodzy Mieszkańcy Płotów i Zagórza , Parafianie i wszyscy FACEDRUHOWIE

07 września 2019r – sobota – godz. 16.00 organizujemy Festyn Parafialny, podczas którego zbierane będą fundusze na zakup organów do naszego kościoła.
Liczymy na Państwa udział w festynie.
Zwracamy się serdecznie do Parafian i naszych dobroczyńców.

Jeśli możecie i potraficie, prosimy o pomoc:
–dostarczenie na plebanię do dnia 31.08. Przedmiotów na fanty oraz licytację –gadżety, książki dla dzieci i młodzieży, zabawki (nieuszkodzone i czyste), gry planszowe i puzzle (kompletne, niezniszczone), klocki, bajki na DVD itp. -przy okazji porządkowania własnych zasobów często pozbywamy się różności 
– około 3-4 godziny przed rozpoczęciem zabawy, prosimy o zaangażowanie przy ustawianiu stołów, krzeseł, koszy na śmieci itp., a także porządkowaniu niniejszych po imprezie (w parku, w Zagórzu).

Dziękujemy i zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

Rada Parafialna                                                                                        ks. Antoni Łatka

w Płotach                                                                                                              proboszcz