Dzień: 1 października 2019

Pielgrzyma na Jasną Górę

By Proboszcz on 1 października 2019 in Aktualności, Komunikaty

„Jest zakątek na tej ziemi, gdzie powracać każdy chce…

Ksiądz proboszcz  parafii  Przylep organizuje dwudniową pielgrzymkę na Jasna Górę z noclegiem w dniach 11-12 października 2019 r. – piątek, sobota. Wyjazd 11 października br. o g. 6:00 z Przylepu. Koszt 120zł.  Proszę swój odział zgłosić do ks.proboszcza z Płot najpóźniej do 9 października br. Przy wpłacie koniecznie podać PESEL do obowiązkowego ubezpieczenia pielgrzymów.

Organizator nie zwraca poniesionych kosztów osobie która się wycofa.

Rada: najlepiej na swoje miejsc znaleźć kogoś innego.

Zachęcam Parafian do wzięcia udziału w pielgrzymce

Szczęść Boże.

Ks. Antoni Łatka – proboszcz

Płoty, dnia 01.10.2019r.

Pielgrzymka Róż ŻR do Rokitna

By Proboszcz on 1 października 2019 in Aktualności

W sobotę – 5 października 2019r. w diecezjalnym sanktuarium w Rokitnie na dorocznej pielgrzymce diecezjalnej gromadzą się róże Żywego Różańca.

Dojazd indywidualny, ale jest możliwość dołączenia do parafii św. Brata alberta w Zielonej Górze, która organizuje wyjazd autokarowy. Ksiądz proboszcz wyraził zgodę, aby członkinie ŻR z naszej parafii mogli dołączyć do grupy. Wyjazd 5 października br. o g. 8:00 z placu przy kościele św.Brata Alberta. Koszt 20zł,Zapisy u księdza proboszcza w Płotach do czwartku włącznie, przy zapisie wpłacamy należną kotę i podajemy PESEL, konieczny do ubezpieczenia pielgrzymów.

Różom gorąco polecam możliwość wzięcia udziału w pielgrzymce. Można mnie  powiadomić sms lub telefonicznie. Nr tel. 667 179 107

Więcej o pielgrzymce diecezjalnej Róż ŻR

Szczęść Boże