Niedziela  Zwykła 27c – 2019

Niedziela Zwykła 27c – 2019

By Proboszcz on 5 października 2019 in Bez kategorii, Ogłoszenia, Ogłoszenia 2019, Październik

1. W dniu dzisiejszym:

– o g. 10.00 – zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I komunii

– o g. 12.00 – nabożeństwo różańcowe, po nabożeństwie  msza św.

ZIELONA GÓRA  – Ojcowie Franciszkanie zapraszają do klasztoru na odpust ku czci św.

Franciszka –  dziś 7.10.br. na g. 13.00

1. Wczoraj miała miejsce zmiana tajemnic różańcowych:

INTENCJE:

• Intencja ewangelizacyjna: Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele..

2a. 7 października przypada wspomnienie NMP Królowej Różańca św. – Patronki Kół Różańcowych. Serdecznie zapraszam Żywy Różaniec na mszę św. o g. 9:00 w Ich intencji, natomiast proszę Róże o odprawienie nabożeństwa różańcowego o g., 17:00

3.Codziennie nabożeństwo różańcowe o g.17.00. Bardzo serdecznie wszystkich  zapraszam. A w szczególności w:

– poniedziałek – ŻR – Róża 1,dzieci, przedszkolne

– wtorek Róża ŻR  2- dzieci szkolne klas 1 – 4; dzieci przygotowujące się do 1 komunii św.

– środa Róża ŻR 3 – dzieci szkolne klas 5 – 8

– czwartek – wszystkich ministrantów – pół godziny wcześnie zbiórka obowiązkowa

– piątek – Róża ŻR 4 – młodzież szkół średnich i zawodowych.

– sobota

1. Intencje mszalne.
  2. Bóg zapłać za ofiary, sprzątanie kościoła,
  3. Będzie można zaopatrywać się w kartki na wypominki. Starajmy się imiona naszych zmarłych wypisywać czytelnie. Porządkując na cmentarzu groby naszych bliskich, pamiętajmy o grobach zaniedbanych.

7.W przyszłą niedzielę:

– obchodzony będzie w naszej Ojczyźnie, diecezji i parafii „DZIEŃ PAPIESKI

– zbiórka do puszki na Dzieło Drugiego Tysiąclecia. Zachęcam Was drodzy Parafianie do włączenia się w to Dzieło poprzez swoja ofiarność.

1. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa,
  2. Zachęcam do nabywania gadżetów – kasa na organy
  3. Taca z 29.09.2019 – na remont – 840zł. – w banku jest już 33403zł.

Skarbonki we wrześniu: na kwiaty – 167zł, Caritas 1zł –  121zł, na gazet 150zł

1. Życzę Wszystkim błogosławieństwa Bożego oraz opieki świętych Patronów