Niedziela Zwykła 29C – 2019

By Proboszcz on 19 października 2019 in Listopad, Ogłoszenia, Ogłoszenia 2019

1. W dniu dzisiejszym: – 20.10.2019

o g. 10.00 msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

– przypada ogólno-kościelna Niedziela Misyjna pod hasłem „OCHRZCZENI I POSŁANI”. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji. Niedziela ta rozpoczyna również Tydzień Misyjny, który ma nas zmobilizować do włączenia się w pomoc duchową i materialną na rzecz misji.  Zachęcam bardzo serdecznie do przychodzenia na nabożeństwo misyjne. Dzisiejsze ofiary złożone na tace przeznaczone będą na misje

1. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam codziennie na różaniec na g.17.00. Przypominam słowa MB Fatimskiej skierowane do dzieci: „Odmawiajcie różaniec”.

Kto jeszcze nie był na różańcu, jest okazja, ostatni tydzień

1. 1 listopada – przypada doroczna uroczystość Wszystkich Świętych:  w Płotach msza św. o g.  8.00 ,.10.00 ; .
  • Czerwińsku o g. 14.00 na cmentarzu
  1. Intencje mszalne – msze św. codziennie po różańcu. Różaniec o g. 17.00
  2. Bóg zapłać: – za  ofiary na tacę na potrzeby misji
  3. Można zabrać i wyplenić kartki na wypominki. Wrzucamy je do skrzynki lub na tacę. Dobrze będzie zaznaczyć w jakim dniu mają być czytane, a w niedzielę o której godzinie.
  4. W przyszła niedzielę  – obchodzimy święto poświęcenia kościoła.

8. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego,

9. Polecam do nabywania różnych gadżetów. Do wpłacania na konto parafialne ofiar na rzecz zakupu organów. Bardzo proszę o wpłaty na konto parafialne z zaznaczeniem NA ORGANY lub składane w kopertach. Do pełnej sumy brakuje nam ponad 3 tysiące złotych.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów

Płoty, dnia 19.10.2019r.