Niedziela Zwykła  – 31c 2019

Niedziela Zwykła – 31c 2019

By Proboszcz on 2 listopada 2019 in Listopad, Ogłoszenia, Ogłoszenia 2019

„Będziesz miłował, Pana Boga swego z całego serca…”

0 –  SOBOTA – zmiana tajemnic różańcowych

Intencje Papieska: Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie różne wspólnoty religijne dzielą tę samą przestrzeń życiową, zrodził się duch dialogu, spotkania i pojednania.

1. NIEDZIELA – 3 listopada 2019.

– msza św. o  8.00, 10.00 , 12.00

– dzisiaj myśliwi obchodzą święto swego Patrona św. Huberta – życzymy im bezpiecznych i udanych łowów

– po mszach św. – modlitwa za zmarłych – wypominki.

1. W ciągu tygodnia msza .św. o g. 17.00 po mszy – wypominki i modlitwa za zmarłych
  2. . W dniach 1-8.XI. wierni, którzy nabożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących pod warunkami: stan łaski uświęcającej,, komunia św, odmówienie Wierzę…/krótkie/ i jakąkolwiek modlitwę w intencji Ojca św.
  3. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół. W ubiegłą niedzielę zebrano na tacę na organy 1200zł.. Organy zostały już umieszczone na naszym chórze. Bóg zapłać za dar serca i tym panom, którzy je przywieźli i umieścili na chórze.
  1. W przyszłą niedzielę 11 listopada:

. zbiórka do Puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie

1. Bóg zapłać za złożone ofiary
  2. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego jest już po 6zł.
  3. Wiele informacji z naszej diecezji możemy znaleźć na diecezjalnej stronie internetowej https://diecezjazg.pl/
  4. Polecam gadżety, zachęcam do zasilenia naszych swoim głosem chórów.

Życzę  Wszystkim  dobrego wypoczynku, dobrego zdrowia i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

Płoty, 2019-11-03