Dzień: 9 listopada 2019

By Proboszcz on 9 listopada 2019 in Listopad, Ogłoszenia, Ogłoszenia 2019

1. W dniu dzisiejszym:

msze św. o g. 8.00 – poprzedzona Godzinkami ,10.00, 12.00

– zbiórka do puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – więcej https://pkwp.org/newsy/

–  przypada doroczny odpust ku czci św. Marcina w naszym Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu

– spotkanie z dziećmi i rodzicami klas trzecich (komunijne) ,  po mszy spotkanie formacyjne

1. Jutro 11.listopada – poniedziałek –  przypada kolejna 101  rocznica odzyskania Niepodległości.  Bardzo proszę o wywieszenie na naszych domach flagi narodowej jako wyraz naszego patriotyzmu i solidarności z wszystkimi, którzy obchodzą rocznicę odzyskania Niepodległości. Zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny.

– jesteśmy zaproszeni na doroczny odpust parafialny ku czci św. Marcina  do Świdnicy – poniedziałek na g. 12:00. Po sumie zostaną rozdane „marcinki”

1. 13 listopada przypada główna uroczystość świętych 5 Braci Męczenników  w Międzyrzeczu. Prośmy naszych  Patronów o szczególną opiekę dla całej naszej diecezji.
  1. Intencje mszalne; msza św. w kościele parafialnym o g.17.00 z wypominkami, we wtorek o g. 8:00
  1. Bóg zapłać za ofiary na tacę, sprzątanie kościoła, za kwiaty na ołtarz,
  2. Polecamy gazety katolickie: Niedziela , Gościa Niedzielnego,
  3.  W przyszłą niedzielę, – o g. 10:00 msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do bierzmowania obu grup. Po mszy św. spotkanie formacyjne.
  4. . W sobotę 16 listopada br.  po mszy św. ADORACJA – zapraszamy.
  5. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI –  w parafii św. Brata Alberta w Zielonej Górze  w dniach 15-16-17 oraz 22-13-23  o g. 19:30 w kościele.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, opieki świętych patronów i miłej niedzieli.

Szczęść Boże.

Płoty, 09.11.2019r.