Niedziela Zwykła – 33c – 2019r.

By Proboszcz on 15 listopada 2019 in Listopad, Ogłoszenia, Ogłoszenia 2019

„Strzeż mnie o Boże Tobie zaufałem…”

1. W dniu dzisiejszym:- msze św. o g. 8.00, 10.00, 12.00

– o g. 10.00  – msza św. z udziałem młodzieży przygotowującą się do bierzmowania obu   grup,

jutro – 18 listopada – przypada  bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

1. Bardzo serdecznie zachęcam dzieci i ich rodziców do robienia adwentowych lampionów. Można kupując gotową składankę lampionową.
  2. Zachęcam do modlimy się w wyniesienie na ołtarze  sługi Boże: bp Wilhelma Pluty, kard. Stefana Wyszyńskiego.
  3. W przyszłą niedzielę 24.11 -przypada uroczystość Chrystusa Króla kończąca rok liturgiczny.

– klerycy i profesorowie naszego Seminarium Duchownego udadzą się do parafii ze słowem Bożym oraz spotkają się z młodzieżą. i razem z ludem Bożym będą  się modlić o nowe powołania kapłańskie i za Seminarium, również będą zbierać ofiary..

Taca w przyszłą niedziele przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne. Waszej dobroci  i modlitwie polecam nasze Seminarium Duchowne.

– przypada patronalne święto Akcji Katolickiej

1. Intencje mszalne; codziennie msza św. w kościele parafialnym o 17.00, przede mszą wypominki, do przyszłej niedzieli
  2. Opłatki i koperty na Seminarium będą roznoszone od 1 Niedzieli Adwentu.
  3. Święci i błogosławieni tygodnia

– 20 listopada – św. Rafał Kalinowski

– 22 listopada  – św. Cecylia

8.POLECAM : prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Mały Gość