Dzień: 6 stycznia 2020

Kolędowanie z Trzema Królami

By Proboszcz on 6 stycznia 2020 in Aktualności

W dniu dzisiejszym 6 stycznia 2020  w naszej parafii Ploty miało miejsce kolędowanie z Trzema Królami, które zostało przygotowane i wykonane przez  schola MOCNI W DUCHU i PARAFIALNEGO CHÓRU pod dyrekcją i aranżacja p.Patrycji. Spotkanie rozpoczęło się małym przemarszem wykonawców i uczestników  wokół placu. W kościele w  scenerii szopki bożonarodzeniowej śpiewano różne kolędy .  Poprzebierani wykonawcy i uczestnicy na głowach mieli korony. Teksty kolęd wyświetlone były na ścianie, co ułatwiało wszystkim w śpiewaniu kolęd. Dziękujemy p.Patrycji i Jej zespołowi za piękne przygotowany i wykonany scenariusz spotkania kolędowego  dekoratorom, obsłudze multimediów i wszystkim uczestnikom kolędowego spotkania. Bóg zapłać.