WAŻNY KOMUNIKAT

By Proboszcz on 25 marca 2020 in Komunikaty

Drodzy Parafianie.

W związku podjętymi przez nasze Władze  w Warszawie środkami ostrożności, aby eliminować kolejne  zakażenia koronawirusem została ograniczona liczba osób na zgromadzeniach religijnych do 5. Musimy się z tym faktem liczyć. Przykro mi, ale nie mamy innej możliwości jak respektować polecenia Władzy. Do kościoła będzie wpuszczone tylko 5 osób  przez zakrystię.

W dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od uczestnictwa we mszy św. w uroczystościach i niedzieli. Mamy możliwości przeżywania świąt  poprzez środki masowego przekazu RTV.

Skorzystajmy z tego.

KOMUNIKAT ARCYBISKUPA

===========================

O g. 12:00 na prośbę Papieża cały świat chrześcijański ,modli  się o oddalenie pandemii wirusa. Zachęcam do modlitwy.

O g. 12:00 będą biły dzwony.  Zachęcam do włączenia się do modlitwy

Serdecznie Parafian pozdrawiam i życząc Wam zdrowia modlę się za Was szczególnie o g. 20:30 odmawiając  w kościele różaniec.

KOMUNIKAT ARCYBISKUPA