Zmarł ks. Bogdan Kusiak – proboszcz parafii Nowe Miasteczko

By Proboszcz on 1 kwietnia 2020 in Bez kategorii

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

K U R I A   D I E C E Z J A L N A

Informujemy Czcigodnych Księży, że w poniedziałek, 30 marca 2020 r., w wieku 60 lat i 34 roku kapłaństwa zakończył swoją ziemską pielgrzymkę śp. KS. BOGDAN  KUSIAK, proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Nowym Miasteczku.
Msza św. pogrzebowa w intencji zmarłego zostanie odprawiona w czwartek, 2 kwietnia 2020 r., o godz 12.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu, a po niej dalsze obrzędy pogrzebowe na cmentarzu komunalnym w Otyniu.

Istnieje możliwość łączenia się on-line podczas Mszy pogrzebowej, korzystając z linku Sanktuarium w Otyniu:  https://parafia-otyn.pl/index.php/sanktuarium-live/
Msze św. za zmarłego kapłana w Nowym Miasteczku i Otyniu zostaną odprawione po ustaniu pandemii koronawirusa.
Rodzinie parafialnej składam wyrazy kapłańskiego współczucia , a zmarłego kapłana polecam Waszym modlitwom.
Płoty, dnia 01.04.20120r.