Zapal w oknie światełko św. Jana Pawła II  dziś 2.04.br.czwartek o g. 21:27

By Proboszcz on 2 kwietnia 2020 in Komunikaty

KURIA  DIECEZJALNA

Zielona Góra

Bp Tadeusz Lityński zachęca wszystkich diecezjan, aby w 15. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, w czwartek, 2 kwietnia, o 21.37 zapalić w oknach świece i zjednoczyć się na modlitwie o ustanie pandemii. To odpowiedź na apel kard. Stanisława Dziwisza.

W związku z tym proszę o przekazanie tego apelu wiernym na parafialnych stronach internetowych, profilach społecznościowych i podczas parafialnych transmisji (materiał w załączniku).

Z inicjatywy bp. Tadeusza zapraszamy też wiernych do nadsyłania zdjęć zapalonych w oknach świec wraz z podpisem miejscowości i parafii na adres „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg@gosc.pl.

Z nadesłanych zdjęć na diecezjalnej stronie „Gościa” (www.zgg.gosc.pl) powstanie galeria ukazująca modlitewną wspólnotę.

Z Chrystusowym pozdrowieniem

— ks. Tomasz Gierasimczyk referent Wydziału Duszpasterskiego Kurii Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zachęcam  Parafian do zapalenia świeczki lub znicza w naszych oknach.

Pozdrawiam Parafian

ks. Antoni Łatka