Niedziela Zwykła 12a – 21.06.2020r.

By Proboszcz on 20 czerwca 2020 in Czerwiec, Ogłoszenia

1. W dniu dzisiejszym:-
  2. o g.7:30 Godzinki,  8:00, 10:00 –po  litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, 12:00 – komunijna – Waszym modlitwom polecam Eryka  i Jakuba
  3. Przypada  23 czerwca – Dzień Ojca – wszystkim ojcom życzę, by ojcostwo w was wyzwalało wiele radości i energii i odpowiedzialności za dzieci. Pan niech wam błogosławi.
  1.  W   tygodniu msza św. codziennie  o g. 18.00 ,  – oprócz poniedziałku- o 8:00.
  2. W środę św. Jana Chrzciciela
  3. W piątek – 26 czerwca – zakończenie roku i rozdanie świadectw w szkole według harmonogramu. Serdecznie zapraszam dzieci szkole i młodzież i rodziców na mszę św. na g 18:00. Nie będzie rano mszy św.
  4. Przygotowanie do 1 komunii św. i spowiedź – piątek g. 16:00
  5. Polecam prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  6. Dziękuję za złożone ofiary

Polecam strony internetowe diecezji www.diecezjazg.pl; parafialną: www.parafiaploty.pl

1. W przyszłą niedzielę:
  • o g. 15:00 – spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowani – ważne
  • wybory prezydenta RP. Zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny, wyborów i licznego udziału  w wyborach.

– 1 komunia o g. 11:00 i 13:00 – dzieci te polecam Waszym modlitwom

– taca przeznaczona będzie na prace remontowe – dzisiaj podpisujemy Umowę z pKrzysztofem dotyczącą wymiany posadzki i postawienia nowego ołtarza. . Planowy remont naszego kościoła  po 12 lipca br.

1. Życzenia dla solenizantów i solenizantek – , Alicji, Wandy, Jana, Janiny, Danuty, Ireneusza.
  2. Błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów wszystkim życzę
  3. Przypominam zalecenia Ministra Zdrowia i naszego Biskupa Tadeusza – w kościołach obowiązuje zakładanie maseczek i zachowanie odpowiedniej odległości, dezynfekcja rąk – na stoliczku jest płyn do rąk. Wyczytałem ostrzeżenia policji  o zwiększeniu kontroli  i tych, którzy nie stosują się do zaleceń będę zakładane mandaty zwłaszcza w dużych sklepach. Chodzi o nasze zdrowie.  Pandemia trwa.
  4. POLECAM CIEKAWE ARTYKUŁY Z PRASY KATOLICKIEJ
  5. Całość artykułów znajdziemy w najnowszym numerze  Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Do nabycia w kościele.