Katecheza dla klas 5,6,8 – 23.06.2020

By Proboszcz on 24 czerwca 2020 in Aktualności

Witam Was serdecznie .

Króluj nam Chryste.

To już ostatnia katecheza w tym roku szkolnym

Temat: Wakacje z Bogiem

Czas na podsumowanie tego co było: Kto mam katechizm przeglądamy poszczególne tematy.

Gdy idziemy poprze świat chwalmy Boga.

PODSUMOWANIE

STARY  TESTAMENT

1. MOI PRZODKOWIE,BRACIA I SIOSTRY-rozdział-I
    1. od stworzenia świata poprzez różnych ludzi –
  2. PATRIARCHOWIE, PRZYWÓDCY, PROROCY – rozdział II

NOWY  TESTAMENT

1. PIERWSI ŚWIADKOWIE SPEŁNIONEJ OBIETNICY – rozdział III
  2. ŚWIADKOWIE  WIARY  I  NADZIEI – rozdział IV
  3. 3. CI CO WSKAZUJĄ DROGĘ – rozdział V
  4. Może warto sprawdzić swoją wiedzę z minionego roku katechetycznego. Gdyby ktoś chciał w czasie wakacji z klasy piątek odpowiedzieć na zadane  pytania i otrzyma najwięcej punktów przewidziane są nagrody książkowe. Rozwiązanie proszę przesłać na pocztę  elektroniczną  ploty@diecezjzg.pl    do 25 lipca. Zachęcam.
  5. Dziękuję wszystkim za zdyscyplinowanie i systematyczne odpowiedzi na zadane zadania domowe.
  6. Życzę  wszystkim spokojnych bezpiecznych wakacji.
  7. PRZYPOMINAM o
    1. obowiązku uczestnictwa we mszy świętej w niedziele i święta
    2. dzieci, które będą na koloniach, grupowych wycieczkach proszę się zapatrzeć w prośbę rodziców do kierownictwa o umożliwienie udziału we mszy św.
    3. codziennej  modlitwie
    4. lektury książek i czasopism katolickich

K L A S A    Ó S M A

Tematy do przypomnienia

1. Dziękuję wszystkim za zdyscyplinowanie i systematyczne odpowiedzi na zadane zadania domowe.
  2. Życzę  Wam ośmioklasistom dostania się do wymarzonych szkół,  spokojnych, bezpiecznych wakacji.
  3. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania – 28 czerwca br. – g. 15:00. Kiedy bierzmowanie ? – nie ma jeszcze decyzji Księdza Biskupa. Musimy czekać na informacje z Kurii.
  4. PRZYPOMINAM o
    1. obowiązku uczestnictwa we mszy świętej w niedziele i święta