Wakacje 2020

By Proboszcz on 26 czerwca 2020 in Aktualności

Dzisiaj dziatwa szkolna odebrała świadectwa , podziękowała nauczycielom i wychowawcom za trud nauczania i wychowania, złożyła kwiaty i słodkie upominki w warunkach nieco innych niż w latach ubiegłych – skromnie.

Ośmioklasiści  stali się absolwentami i pożegnali szkołę.

Dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za trud nauczania i wychowywania młodego pokolenia. Niech Pan Bóg Wam błogosławi.

Dziękujemy wam Rodzice za troskę  kształcenie i przygotowania swoich dzieci do przyszłych życiowych zadań.

Dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, dobrej pogody , a Wam Nauczyciele i Wychowawcy dobrego wypoczynku.

Wszystko co posiadamy zawdzięczamy Bogu, dlatego bardzo serdecznie zapraszam Wasz wszystkich na mszę św. dziękczynna do naszego kościoła parafialnego w Płotach dziś 26 czerwca br. o g. 18:00.

Przede mszą św. będzie okazja do spowiedzi św.

Niech Was Pan Bóg błogosławi.

ks. Antoni Łatka