Niedziela Zwykła 13a

By Proboszcz on 28 czerwca 2020 in Aktualności

Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś- Psalm

1. W dniu dzisiejszym:
    1. Dzisiaj wybory prezydenta RP – zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny i udziału w wyborach, zabieramy ze sobą dowód osobisty,  swój długopis

– ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na konto remontowe

– o g. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i spotkanie z kandydatami do bierzmowania

– jutro przypada św. Apostołów Piotra i Pawła – msza o g. 18:00 – świętopietrze Papież Franciszek przeniósł na 4 października

1. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, zasłużonego wypoczynku. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku. Niedziela jest szczególnym nabieraniem krzepy u Pana. Jezusa. Przypominamy o świątecznym stroju uczestników mszy św.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i miesiąc wywieszone w gablocie. Msze św. codziennie o g. 18.00 oprócz poniedziałku
  3. Dnia 2 lipca br. Diecezjalna Pielgrzymka Rolników, tym razem do Otynia w dwu grupach. Będzie można włączyć się duchowo  i poprzez modlitwę towarzyszyć pielgrzymom.
  4. Chorych odwiedzimy w piątek od g. 8.30.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary,
  6. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy wiele łask i błogosławieństw Bożych..
  7. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, za kleryków naszego Seminarium Duchownego.
  8. W piątek odwiedzę chorych od g. 8:30
  9. W sobotę: modlitwa różańcowa o g. 17:30 i zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Intencje mszalne – msza św. w dni powszednie o g. 18:00

12.. Święci w tygodniu

3-św. Tomasz Apostoł

4- św. Elżbieta Portugalska

1. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego
  2. W związku z licznymi donosami do SANEPIDU, że wierni w kościele nie mają nałożonych masek, ks. biskup Tadeusz przypomina i nakazuje przestrzegać zaleceń ministra.
  3. SPRAWA REMONTU  –  rozpocznie się po 2 sierpnia – do tego czasu msze św. w lipcu będą normalnie w kościele o zwyklej porze