Dzień: 3 października 2020

Niedziela Zwykła 27a – 2020r.

By Proboszcz on 3 października 2020 in Październik

„Odnów nas Panie, Boże Zastępów”…..

• W dniu dzisiejszym:
  • o g.10.00 spotkanie formacyjne z młodzież przygotowującą się do bierzmowania – klasy VII,VIII . Młodzież klas VII pobierze DEKLARACJE ZGŁOSZENIA  dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace remontowe. Bóg zapłać.
  • Rodzice dzieci I komunijnych pobiorą nową DEKLARACJE ZGŁOSZENIA dziecka  pierwszokomunijnego
  • O g. 12:00 poświęcenie różańców dzieciom klas trzecich
  • po mszy o g. 12:00 wynosimy wszystko kościoła, by zrobić miejsce dla majstrów, w poniedziałek ekipa będzie układała nowa posadzkę
  • Ojcowie Franciszkanie zapraszają do klasztoru na odpust ku czci św. Franciszka
  • zbiórka do puszki Świętopietrze” – do dyspozycji Papieża
  1. W dniu 7 października przypada wspomnienie NMP Królowej Różańca św. – Patronki Kół Różańcowych. Zapraszam wszystkie matko różańcowe na 17:30.
  2. Codziennie nabożeństwo różańcowe o g.17.30. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam. W tym tygodniu modlitwom polecamy intencje Tygodnia Miłosierdzia.
  3. Msze św. codziennie na nabożeństwie różańcowym ok. g. 1800. Intencje mszalne.
  4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary,
  5. Sprawy kancelaryjne – po mszy wieczornej
  6. Nauka dla rodziców i chrzestnych – po mszy w sobotę  ok. 18:45
  7. Od przyszłej niedzieli będzie można zaopatrywać się w kartki na wypominki. Starajmy się imiona naszych zmarłych wypisywać czytelnie.
  8. W przyszłą niedzielę:
  • obchodzony będzie w naszej Ojczyźnie, diecezji i parafii „DZIEŃ PAPIESKI”, poświęcony osobie św. Jana Pawła II.
  • zbiórka do puszki na Dzieło Drugiego Tysiąclecia. Zachęcam Was drodzy Parafianie do włączenia się w to Dzieło poprzez swoja ofiarność.
  1. Polecam ciekawe artykuły w naszej katolickiej prasie Niedzieli, Gościu Niedzielnym.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych patronów.

ks. Antoni