Uroczystość Wszystkich Świętych

By Proboszcz on 31 października 2020 in Listopad, Ogłoszenia 2020

„Będziesz miłował, Pana Boga swego z całego serca…”

O –  SOBOTA – zmiana tajemnic różańcowych

Intencje Papieska: Aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..

1. NIEDZIELA – Uroczystość Wszystkich Świętych
  2.                                                                   MSZE ŚW DZISIAJ SĄ TRANSMITOWANE NA ŻYWO  Parafia NMPB Płoty – g. 8:00, 10:00, 12:00

– msza św. o  8.00, 10.00 , 12.00

– cieszymy się ich chwałą, prośmy ich o wstawiennictwo do Boga, módlmy się o wyniesienie na ołtarze kolejnych kandydatów wśród których jest sługa Boży biskup Wilhelm Pluta

1. Wszystkich Zmarłych obchodzimy 2 listopada, polecamy ich w naszych modlitwach, wypominkach., które będą czytane po każdej mszy św.
  2. W ciągu tygodnia msza .św. o g. 17.00 po mszy – wypominki i modlitwa za zmarłych
  3. . W dniach 1-30.XI. wierni, którzy nabożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących pod warunkami: stan łaski uświęcającej,, komunia św, odmówienie Wierzę…/krótkie/ i jakąkolwiek modlitwę w intencji Ojca św.
  4. Bóg zapłać za troskę o nasz kościół. W tym tygodniu zostaną zakończone prace remontowe. Dziękuję Paniom za sprzątanie kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę:

– zbiórka do puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie

o g 12:00 msza św. z udziałem dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii św. Dzieciom zostaną poświęcone i rozdane książeczki – 12zł wpłacać u mnie.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego jest już po 6zł.

9. Wiele informacji z naszej diecezji możemy znaleźć na diecezjalnej stronie internetowej https://diecezjazg.pl/ , polecam naszą stronę parafialną www.parafaploty.pl

10. RÓŻANIEC DO GRANIC – 1 listopada br. o g. 15:00, codziennie  od 2 listopada do 8 listopada o g. 16:30 w kościele. Zapraszam. Zachęcam do odmawiania go w domu. j

Życzę  Wszystkim  dobrego wypoczynku, dobrego zdrowia i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

Płoty, 2020-11-01