Niedziela Zwykła 32a – 2020r.

By Proboszcz on 7 listopada 2020 in Listopad, Ogłoszenia 2020

„Wołam do Ciebie, bo Ty mnie Boże wysłuchasz…”

1. W dniu dzisiejszym:
    1. – w związku z obowiązującymi normami sanitarnymi w naszym kościele na mszy św. może przebywać  15 osób. Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem tego ograniczenia.
    2. msza św. jest transmitowana na żywo z naszego kościoła: Parafia NMPB Płoty
    3. Parafia NMPB Płoty na żywo –
    4. Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński udzielił dyspensy od udziału we mszy św. niedzielnej. Zachęca do duchowej łączności poprzez transmisję na żywo.
    5. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

–  godzinki od 7.30,  msza św. o g. 8.00, 10.00, 12.00, 13:00 dla dzieci komunijnych,

• dzieci komunijne mogą odebrać książeczki na każdej mszy św.  w związku z ograniczeniami sanitarnymi

– 0 g. 15:00 – koronka i różaniec do granic nieba – ostatni dzień – zapraszam

1. Codziennie msza św. o g. 17:00 – oprócz wtorku – po mszy św. wypominki, , intencje mszalne można zamawiać sms, pocztą elektroniczną, osobiście.

3.11 listopada – święto –  przypada kolejna 102 rocznica odzyskania Niepodległości. Zapraszam na mszę św. o g. 17:00  i  zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny

1. 13 listopada przypada główna uroczystość świętych 5 Braci Męczenników  w Międzyrzeczu. Prośmy naszych  Patronów o szczególną opiekę dla całej naszej diecezji.
  2. Bóg zapłać za ofiary na tacę, pomoc w sprzątaniu kościoła, przenoszenie ławek,
  3. Polecamy gazety katolickie: Niedziela , Gościa Niedzielnego,
  4. Zostały zakończone prace przy układaniu płytek, w tym tygodniu zostanie zamontowany nowy ołtarz. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie wsparcie nie tylko finansowe w pracach remontowych. Do końca miesiąca musimy uzbierać 10000zł (dziesięćtysięcy) a do końca roku prawie 20000zł.
  5. Zachęcam do modlitwy w intencji ustania pandemii. Stosując się do obowiązujących norm sanitarny zmniejszamy ryzyko zachorowania.

Błogosławieństwa Bożego i opieki św.  Pięciu Braci z Międzyrzecza życzę wszystkim