Niedziela Zwykła 33a – 2020r.

By Proboszcz on 14 listopada 2020 in Bez kategorii

„Strzeż mnie o Boże Tobie zaufałem…”

TRANSMISJA MSZY NA ŻYWO Z NASZEGO  KOŚCIOŁA

• w niedziele 0d 7:00 – 16:00
  • w dni powszednie  w g. 17:00 – 18:00

1. W dniu dzisiejszym:- msze św. o g. 8.00, 10.00, 12.00
  2. Bardzo serdecznie zachęcam dzieci i ich rodziców do robienia adwentowych lampionów.
  3. Zachęcam do modlimy się w wyniesienie na ołtarze  sługi Boże: bp Wilhelma Pluty, kard. Stefana Wyszyńskiego.
  4. W przyszłą niedzielę 22.11 -przypada uroczystość Chrystusa Króla kończąca rok liturgiczny.

Taca w przyszłą niedziele przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne. Waszej ofiarności  i modlitwie polecam nasze Seminarium Duchowne.

– przypada patronalne święto Akcji Katolickiej

– o g. 1o:00 – msza św. i spotkanie młodzieży  młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

1. Intencje mszalne; w dni powszednie msza św. w kościele parafialnym od wtorku o 17.00, po  mszy  wypominki  do przyszłej niedzieli
  2. Opłatki i koperty na Seminarium będą rozprowadzane od 1 Niedzieli Adwentu. Sposób rozprowadzania zostanie podane w 29 listopada br. – niedziela
  3. Święci i błogosławieni tygodnia

– 18 listopada przypada  bł. Karoliny Kózkówny – Patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

– 20 – św. Rafał Kalinowski

– 22 – św. Cecylia

8.POLECAM : prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Mały Gość

– stronę www diecezjalną https://diecezjazg.pl/

1. Została zakończona wymiana posadzki i ołtarza. Dziękuje firmie pana Krzysztofa ze Strzegomia za wykonaną pracę, , Parafianom i naszym ofiarodawcom za wsparcie finansowe. Polecam dalsze wsparcie finansowe.
  2. Pragnę bardzo podziękować Panom za wniesienie ławek do kościoła i za  sprawny demontaż namiotu, panu Robertowi za odwiezienie namiotu do magazynu, panu sołtysowi Leszkowi Nojszewskiemu za udostępnienie namiotu na czas prac remontowych w kościele.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów

Poty, 15.11.2020r.