Niedziela Chrzest Pana Jezusa – 2021b

By Proboszcz on 9 stycznia 2021 in Bez kategorii

„To jest mój Syn miły, w którym mam upodobanie”.

Zachęcam do włączenia się we MSZA ŚW. NA ŻYWO

1. Wraz z całym Kościołem przeżywamy w dniu dzisiejszym przypada niedziela  chrztu P. Jezusa  – jest to okazja wyrażenia P. Bogu wdzięczności za łaskę chrztu, poprzez który staliśmy się dziećmi Bożymi.
    • msze św.  o  8.00,10.00. 12.00
    • dniem dzisiejszym kończymy  czas Bożego Narodzenia, kolędy jednak będziemy  śpiewali do 2 lutego.
    • o g. 12.00 msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców, po mszy spotkanie  formacyjne dla rodziców.
  1. Zachęcam do śpiewania kolęd w naszych domach.
  2. Dnia 15 .01.imieniny obchodzi ksiądz biskup Paweł Socha. Życzymy dostojnemu solenizantowi wiele łask i darów Bożych. Pamiętajmy o modlitwach.
  3. Modlitwą wspieramy chorych a zwłaszcza biskupa Adama
  4. Codziennie msze św. o według planu o g 18.00
  5. Bóg zapłać za:

–  złożone ofiary,

–  przybycie na spotkanie kolędowe i  złożone ofiary

1. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego
  2.  W przyszła niedzielę:

– o g. 10:00 – msza św. z udziałem  młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

1. Zachęcam do oglądania naszych stron internetowych: parafialną www.parafiaploty.pl , diecezjalną www.diecezjazg.pl