Niedziela Wielkiego Postu – druga -B –  2021

Niedziela Wielkiego Postu – druga -B – 2021

By Proboszcz on 28 lutego 2021 in Bez kategorii

” To jest mój Syn wybrany, w którym mam upodobanie Jego słuchajcie”…

MSZA ŚW. NA ŻYWO

1. W dniu dzisiejszym – 28 lutego

– ksiądz biskup diecezjalny zachęca nas do modlitwy o zdrowie dla chorych, zwłaszcza na kowida..

rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje parafialne. Wygłosi je  ks. Prałat Jan Pawlak z Zielonej Góry , którego bardzo serdecznie  witamy w naszej wspólnocie parafialnej  i życzymy obfitych łask  Bożych.

– Gorzkie Żale o g. 17.00 –po GŻ  msza św.

– zbiórka do puszki w całej Polsce na pomoc na rzecz misji. Akcja misyjna z inicjatywy  Komisji Misyjnej Episkopatu Polski.

1. Waszym modlitwom polecam  rekolekcjonistę i Parafian na te kolejne rekolekcje.
  2. Modlitwom Czcigodnych Parafian polecam sprawę beatyfikacji sług Bożych: ks. bp Wilhelma Pluty,
  3. Droga Krzyżowa: piątek  o g.18:00  po DK – msza św.
  4. Msze święte będą o g. 18:00
  5. Bóg zapłać za , ofiary,
  6. Zachęcam do wpisywania się do parafialnej Księgi Trzeźwości
  7. Zachęcam do składaniu ofiar do skarbonki JAMUŻNA WIELKOPOSTNA”.
  8. Zachęcam do składania ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekorację kościoła na święta
  9. Zachęcam do przemyślenia włączenia się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
  10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej; Niedziela. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  11. Polecam strony internetowe: parafialną – www.parafiaploty.pl ; diecezjalną – https://diecezjazg.pl/
  12. Będzie można nabywać świece na stół świąteczny, jako dar naszego serca.
  13. Polecam ciekawe artykuły w Niedzieli i Gościu Niedzielnym.

====================================

PLAN  REKOLEKCJI

Niedziela – msza z kazaniem  o g. 8:00, 10:00, 12:00;

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  o g 17:00

Poniedziałek i wtorek:  9:00 i 18:00 – msza św. z kazaniem

Wtorek – spowiedź od g.8:30 – 9:00 i 17:30 – 18:00

Zachęcam do udziału w rekolekcjach i skorzystania ze spowiedzi. Zaprosiłem spowiedników.

Błogosławieństwa Bożego życzymy Wam.