Dzień: 20 marca 2021

1. W dniu dzisiejszym:

– tradycyjnie zasłaniamy krzyże do liturgii W. Piątku

– msza św.  o g.8.00 i 11.00, 12.00,  Gorzkie  Żale  o g. 17:00

1. Droga Krzyżowa: – w piątek  o g. 18:00  o oddalenie pandemii korono wirusa ,  po DK – msza św. Wszystkie Drogi Krzyżowe poza kościołem są odwołane.
  2. Intencje mszalne – przeczytać
  3. Modlimy się o powołania kapłańskie do naszego Seminarium Duchownego, zwłaszcza w pierwszy czwartek miesiąca.
  4. Modlimy się za chorych i ustanie pandemii.
  5. Codzienne msze św. o g. 18:00, oprócz poniedziałku i wtorku, okazja do spowiedzi o g. 17:30 codziennie
  6. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa: – przynosimy palmy do poświęcenia. Palmy będzie można nabyć u nas w kościele, rozprowadzają panie z PZC – zachęcam do nabywania i  złożyć ofiarę na Caritas Parafialny
  7. 8. Do nabycia świece Caritasu stół świąteczny.
  8. Bóg zapłać za wszelkie dary i ofiary.
  9. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy obfitych Bożych łask.
  10. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego stronę diecezjalną.

12. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania NMP. Msza św. o g. 9:00 i 18:00. W tym dniu podejmujemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, będzie można już dziś wziąć deklarację i wpisując swoje dane włączyć się w duchową adopcję.

1. Zachęcam do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Od środy codziennie będę spowiadał w koście od g. 17:30 –.
  3. Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.
  4. W przyszłą niedzielę przypada NIEDZIELA PALMOWA. Tradycyjnie poświęcamy palmy, proszę je przynieść. Będzie można nabyć gotowe palmy przygotowane prze Parafialny Caritas, złożone ofiary przeznaczone będę na potrzeby biednych.
  5. W tym tygodniu będzie można składać dar serce dla biednych w parafii  do kartony w naszym sklepie Słoneczko.

Błogosławieństwa Bożego i zdrowia wszystkim życzę.

ks. Antoni Łatka