Limit osób w  naszym kościele

Limit osób w naszym kościele

By Proboszcz on 27 marca 2021 in Bez kategorii, Ogłoszenia 2021

Drodzy Parafianie.

W związku z nowymi obostrzeniami rządowymi z dniem 27 marca br. – 1 osoba na 20m2 informuję, że w naszym kościele limit wynosi 10 osób . Dlatego konieczne są ograniczenia i dostosowanie się do wymogów sanitarnych. Do kościoła będzie wpuszczane 10 osób. Proszę, aby rodziny, które zamówiły intencje na poszczególne godziny, przybyły do kościoła wcześniej. Ze względu na dotkliwe kary za nie przestrzeganie zaleceń więcej osób nie będzie wpuszczana.

Przepraszamy za utrudnienia.

Ksiądz biskup Tadeusz Lityński udzielił dyspensy od osobistego uczestnictwa w niedziele i święta  do odwołania i prosi o zorganizowanie dni świątecznych tak , aby rodzina mogła uczestniczyć we mszy św. transmitowane przez radio, telewizję, Internet.

Również nasza parafia transmituje msze św. w Internecie na YOU TUBE, kody będą podawane na bieżąco  na naszej parafialnej stronie internetowej w Ogłoszeniach – www.parafiaploty.pl

MSZA ŚW. NA ŻYWO

Serdecznie pozdrawiam.