Niedziela Zwykła 10, 06.06 2021r.

By Proboszcz on 7 czerwca 2021 in Ogłoszenia 2021

„I wzywaj mnie w dniu utrapienia, uwolnię cię, a ty mnie uwielbisz…” – Bóg

1. W dniu dzisiejszym:

– msze  św. o g. 8.00, 10.00, 17.30

–  o g. 17:00 nabożeństwo do Najświętszego  Serca P. Jezusa,  .

wczoraj miało miejsce spotkaniu młodzieży w Lednicy

– o g. 15.00 – koronka i spotkanie z młodzieżą, która w tym roku ma przyjąć sakrament bierzmowania

1. Codziennie msza św. o g. 18.00 – po mszy – nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy.
  3. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie tradycyjnych wianuszków ziołowych. Będzie procesja, proszę dziewczynki o sypanie kwiatków.
  5. Dnia 11 czerwca – piątek w uroczystość Najśw. Serca Pana zgodnie z poleceniem Episkopu – we wszystkich parafiach nastąpi odnowienia aktu poświęcenia Polski Sercu Pana Jezusa .

https://episkopat.pl/biskupi-na-100-lecie-poswiecenia-narodu-polskiego-sercu-jezusa-modlmy-sie-o-dar-milosci/ Zachęcam do licznego udziału w tej uroczystości.

6.Zachęcam do modlitwy o pokój w Ziemi Świętej

7. Intencje mszalne – wywieszone w gablocie

8. Serdeczne Bóg zapłać :   za ofiary na tacę,  za wszelkie wpłaty na konto odbudowy.

9. Polecam prasę katolicką. Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.

10. Dziękuję: za liczne uczestnictwo w procesji Bożego Ciała, przygotowanie adoracyjnych ołtarzy, służbie liturgicznej ołtarza, śpiewającym, niosącym chorągwie, feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiatki prowadzącym księdza, niosącym baldachim, rodzinom, które udostępniły swoją posesje na ołtarz i  brały udział w jego strojeniu, policji za czuwanie nad  naszym bezpieczeństwem.

Błogosławieństwa Chrystusa życzę Wam