Niedziela Zwykła 12 – 2021

By Proboszcz on 19 czerwca 2021 in Ogłoszenia 2021

1. TRANSMISJA NA ŻYWO

2. W dniu dzisiejszym:- o g.7:30 Godzinki,  8:00, 10:00 –, 12:00 – 17:00 –   litania do Najśw. Serca Pana Jezusa – po nabożeństwie – msza św.
  3. Nasi biskupi odwołali dyspensę od uczestnictwa we mszy św. w niedziele i święta udzielonej na czas zaostrzeń sanitarnych na czas ostrej pandemii. Kto nie uczestniczy we mszy św. w niedziele i święta z lenistwa lub bez ważnego powodu popełnia grzech ciężki z którego trzeba się spowiadać.
  4. Msza św. dziękczynna z racji pierwszej rocznicy pierwszej komunii św. ze względu na upał została przełożona na jesień br.
  5. Przypada  23 czerwca – Dzień Ojca – wszystkim ojcom życzę, by ojcostwo w was wyzwalało wiele radości i energii i odpowiedzialności za dzieci. Pan niech wam błogosławi.
  1.  W   tygodniu msza św. codziennie  o g. 18.00 ,  – oprócz środy i czwartku – o 8:30.
  2. W czwartek przypada św. Jana Chrzciciela – msza św. o 8:30
  3. W piątek – 25 czerwca – zakończenie roku i rozdanie świadectw w szkole według harmonogramu. Serdecznie zapraszam dzieci szkole i młodzież i rodziców na mszę św. na g 17:00. Nie będzie rano mszy św. Spowiedź od g. 16:30
  4. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia. Codziennie pół godziny przede mszą św.
  5. Polecam prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  6. Dziękuję za złożone ofiary

Polecam strony internetowe diecezji www.diecezjazg.pl; parafialną: www.parafiaploty.pl

1. 10. Życzenia dla solenizantów i solenizantek – , Wandy, Danuty Janów, Janiny, Ireneuszów.
  2. Błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów wszystkim życzę ks. Antoni Łatka – proboszcz