Niedziela Zwykła 15b – 2021r.

By Proboszcz on 10 lipca 2021 in Ogłoszenia 2021

„Ożyje serce szukających Boga”

1. W dzisiejszą niedzielę:  msze św. o g. 8:00, 10:00, 12:00;
  2. Trwają wakacje, urlopy – jak ten czas przeżywamy? Uczestnicząc w każdą niedzielę i święta we  mszy dajemy świadectwo wierze. Obecna trudna sytuacja wymaga od nas szczególnego świadectwa wiary i miłości.
  1. Wszystkim obchodzącym imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki  świętych patronów.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto.
  3. Polecam Wam pieszych pielgrzymów idących na Jasną Górę z naszej diecezji, a zwłaszcza Pielgrzymkę Rolników. Jesteśmy zachęceni do duchowego przeżywania i towarzyszenia pielgrzymom.
  4. Intencje mszalne – msza św.  w środę, czwartek, piątek i sobotę o g. 18.00
  5. Polecam waszej modlitwie tegoroczne żniwa.
  6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego o Gościa Niedzielnego .
  7. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: diecezjalnej www.diecezjazg.pl , parafialnej www.parafiaploty.pl
  1. Pamiętajmy w miejscach religijny – kościoły – obowiązuje stój godny a nie swobodny.
  2. Miesiąc lipiec jest poświęcony czci Krwi Chrystusa. Zachęcam do odmawiania Litanii do Krwi Jezusa.
  3. Zmiana terminów planowanych pielgrzymek
    • Licheń – 28 sierpnia – sobota- przypuszczalny koszt – 65zł – przy pełnym 50 osobowym autokarze
    • Rokitni – 11 września – sobota – koszt  25zł – przy pełnym 50 osobowym autokarze
      • wyjazd rano  g. 6:00
      • przy zapisie podajemy nr PESELU – do ubezpieczenia i wpłacamy należność ks. proboszczowi

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, a wypoczywającym na wakacjach i urlopach  dobrego wypoczynku i zdrowia.