Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 2021r.

By Proboszcz on 18 lipca 2021 in Komunikaty

” Jest zakątek na tej ziemi gdzie powracać każdy chce…”

Po pandemicznej przerwie w ubiegłym roku w tym 2021r – 02 sierpnia (poniedziałek)  z Zielonej Góry parafii św. Jadwigi (konkatedra) wyrusza kolejna 39 PIESZA PIELGRZYMKA Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej na Jasną Górę – 02.08 – 12.08.2021 pod hasłem WSZYSTKO POSTAWIŁEM NA MARYJĘ.  Jest to  duchowe przygotowanie pielgrzymów naszej diecezji do beatyfikacji sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Można zapisać się na pielgrzymkę przez Internet: www.prosta47.pl/pielgrzymka lub telefoniczne Kasia 505-934-119

Więcej o pielgrzymce: www.pielgrzymka.zgora.pl

Nie mogąc osobiście pielgrzymować na Jasną Górę  można zostać duchowym pielgrzymem codziennie łącząc się z grupą pielgrzymkową przez modlitwę, codzienne nawiedzenie kościoła, dowolne wyrzeczenie w pewnej intencji, można zamówić intencję mszy św. które będzie odprawiona w trasie, można tez złożyć ofiarę pieniężną na rzecz pielgrzymki.

Karty duchowego pielgrzyma można odebrać w zachrystii.

Do puszki będzie można złożyć prośby, które będą odczytanie  i omadlanie w trasie.

Z naszej parafii idzie dwie osoby. Gdyby ktoś chciał dołączyć proszę skontaktować się z p Radkiem

a także z ks. proboszczem te. 667-179-107

Serdecznie pozdrawiam.