Our News

Latest news from our blog

Niedziela Zwykła 17b – 2021r

Niedziela Zwykła 17b – 2021r

By Proboszcz on 24 lipca 2021 in Ogłoszenia 2021

„Pan jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają” – Ps. 145

1. W dniu dzisiejszym: mszy św. o g. 8:00 i 10.00, 12.00 .

– zbiorka do puszki na pomoc dla poszkodowanych przez kataklizm

– po mszy, poświęcenie pojazdów

2. Msze św. w ciągu tygodnia nie będzie, dopiero w sobotę o g. 18:00

4. Piesze Pielgrzymki na Jasną Górę z naszej diecezji wyruszy 2 sierpnia z Zielonej Góry. Można się zapisać. Więcej informacji może udzielić p.Radosław Motykiewicz – tel 660-069-256, który idzie grupie BIAŁEJ. Więcej o pielgrzymce w Internecie: www.prosta47.pl/pielgrzymka

Można pielgrzymować duchowo, DEKLARACJA na stoliczku.

Ja mam mierzona za oknem

Uwaga!

  • Chętni muszą wcześniej zapisać się na listę, wypełnić wszystkie dane wymagane przez Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów ruchu pielgrzymkowego podczas stanu epidemii COVID-19 w Polsce z dnia 5 czerwca 2020 r. wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, z późn. zm.).

  • Uczestnicy będą poddani mierzeniu temperatury oraz zobowiązani do podpisania i przestrzegania wytycznych GIS

  • Nie ma możliwości pielgrzymowania bez wcześniejszego wpisania się na listę pielgrzymów.

  • Istnieje możliwość zapisania się na listę Duchowych Pielgrzymów

  • Szczegóły informacji w parafiach, z których wychodzą grupy oraz na stronach internetowych i profilach społecznościowych poszczególnych grup.

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary

6. 1 sierpnia – rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podejmowania abstynencji, dla ratowania zagrożonych alkoholizmem osoby w rodzinach naszych i Ojczyźnie

7. Polecam prasę katolicką Niedziel, Gość Niedzielny.

8. Od przyszłej niedzieli zapisy na pielgrzymkę do LICHENIA – 28 sierpnia br. – sobota – koszt 65 przy pełnym autobusie i do ROKITNIA 11 września – sobota – koszt 25 zł – przy pełnym autobusie. Wyjazd rano, powrót wieczorem. Przy zapisie potrzebny będzie PESEL – do ubezpieczenia pielgrzymów.

9. W sprawach pilnych  proszę dzwonić pod nr tel. parafialnego 667-179-107 lub zwrócić się do ks. proboszcza w Czerwieńsku.

Życzymy Wszystkim błogosławieństwa Bożego, zdrowia i dobrej pogody.