Niedziela Zwykła – 23-B- 2021r.

By Proboszcz on 4 września 2021 in Ogłoszenia 2021

„Nikomu nie bądźcie nic dłużni poza wzajemną miłością”

1. W dniu dzisiejszym –

– o g. 12:00 – poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klasy pierwszej.

– po mszy spotkanie z rodzicami w sprawie 1 komunii św.

2. 8 września – wtorek – przypada święto Narodzenia NMP zwane świętem MB Siewnej.  Msza św. o g. 18:00 a po mszy świętej – poświęcenia ziarna siewnego i nasion różnego rodzaju warzyw.

3. W środę  – 9 września br. – przypada kolejna rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp., „Matki” kościołów i naszej diecezji. Obecnie kościół katedralny jest już czynny   po pożarze – 1.07.2017r.

4. W przyszłą niedzielę 12 września

–  o g. 12:00 – msza św. z udziałem rodziców i  dzieci klas trzecich przygotowujących się do komunii św. w 2021r.

5. Dnia 15 września – środa –  przypada  doroczna uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci MB Bolesnej. Uroczystą sumę odpustową o g. 18:00 odprawi ks. Proboszcz z z Koźli Andrzej Hładki. Na tę uroczystość serdecznie wszystkich zapraszam. Bardzo proszę, aby  na ofiarowanie  chleb z tegorocznych plonów  wręczyli przedstawiciele Płotów – Osiedla w kierunku Sudołu. Na ukwiecenie kościoła proszę ofiary wrzucać do skarbonki.

6.  Intencje mszalne

7. Bóg zapłać za: ofiary………,

8.  Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież szkolną, nauczycieli,

10. Pielgrzymka do Rokitna w sobotę – 11 września br. Dzieci, które były i 1 komunii w 2020 2021  jadą w strojach komunijnych. Wyjazd o g. 7:30 – zbiórka przy kościele – powrót ok. g. 17:00. Uroczysta msza św. o g. 11:00. Na miejscu będzie można kupić coś do zjedzenia. Bardzo proszę do środy PESEL uczestników pielgrzymki. Można jeszcze się zapisać.

1. Błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Wszystkim życzę
    2. Ks. Antoni Łatka proboszcz