Dzień: 10 września 2021

Niedziela Zwykła 24 b – 2021

By Proboszcz on 10 września 2021 in Ogłoszenia 2021

1 W dniu dzisiejszym: msze św. o g. 8:00 i 10:00; 12:00

–  zbiórka do puszki na pomoc dla uchodźców

– o g. 12:00 – uroczysta msza św. beatyfikacyjna ks. Kard Stefana Wyszyńskiego i Siostry Róży Czackiej. Msza będzie transmitowana przez TVP , TV Trwam. Zachęcam do oglądania.

2 Zachęcam do modlitwy o powołania kapłańskie.

1. Intencje mszalne. Msze św. w ciągu tygodnia codziennie g. 18.00.
  2. Zachęcam do kupowania czasopisma religijnych „Gość Niedzielny”, Niedziela – wiele jest artykułów poświęconych nowym błogosławionym.
  3. W środę 15 września br. przypada doroczny odpust w naszej parafii. Uroczystą sumę o g. 18:00 odprawi i kazanie powie ks. Proboszcz Andrzej Hładki z Koźli.

Będzie procesja, proszę przygotować chorągwie, feretrony, zachęcam dziewczynki do sypania kwiatków.  Zapraszam parafian i miłych gości z innych parafii.

Okazja  do spowiedzi – pół godziny przede mszą św.

1. W przyszłą niedzielę

o g. 10:00 – spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do bierzmowania. Klasy 7 i 8 wypełniają deklaracje wpisania się  na listę kandydatów do bierzmowania.

JASNA GÓRA – ogólnopolska Pielgrzymka Świata Pracy

zbiórka do puszki na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze

– przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu

1. 17 września – agresja sowiecka na Polskę w 1939r.- modlimy się za poległych.
  2. We sobotę 18 września przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki – jesteśmy zaproszenia na odpust do parafii św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze na g. 18;30
  3. PROGRAM TYGODNIA WYCHOWANIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO. Modlimy się w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i wychowawców. . Zapraszam dzieci i młodzież na msze św. odpustową  w środę na g. 18:00.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i opieki św. Patronów.

ks. Antoni Łatka

Pielgrzymka do Rokitna – 2021r.

By Proboszcz on 10 września 2021 in Aktualności

Drodzy Pielgrzymi

W sobotę wyruszamy do Rokitna -Pani Cierpliwie Słuchającej. Jedzie nas 22 osoby – wszyscy jesteśmy dodatkowo ubezpieczeni Program przedstawia się następująco:

7:30 – zgromadzimy się w koście.

8:45 – zajmujemy miejsce w autokarze

10:00 – powitanie wszystkich pielgrzymów

11:00 – msza św. w kościele

po mszy – posiłek można coś kupić w kawiarni