Niedziela Zwykła – 25-b-2021

By Proboszcz on 18 września 2021 in Ogłoszenia 2021

„Każdego dnia będę Ciebie błogosławił”

1. W dniu dzisiejszym – 19 września – 2021r.

– msze św. o  g. 8:00 – 7:30 – Godzinki o NMP

– 10:00 – i spotkanie z młodzieżą klas siódmych i ósmych przygotowujących się do bierzmowania – zapisy do bierzmowania młodzieży klas siódmych i ósmych na rok 2023

– JASNA GÓRA – ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Świata Pracy

– przypada  Dzień Środków Przekazu Społecznego

– zbiórka do puszki na KUL i PIT w Zielonej Górze

Młodzież klas ósmych  chodząca do szkół poza naszą parafią w tym tygodniu  poprosi swoich katechetów o wpis do Indeksu, że chodziła  na katechezę w ubiegłym roku i ocenę z katechezy z czerwca br. I potwierdzenie, że uczęszcza na katechezę w tym roku szkolnym 2021/22  Wszystkie Indeksy młodzież  złoży u ks. Proboszcza w przyszłą niedzielę

1. Zachęcam do gorącej modlitwy w intencji Ojczyzny, Kościoła

3.  Msze św. o g. 18.00 – oprócz poniedziałku i wtorku

1. Serdeczne podziękowania – Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę, 12.09 ………, puszka ………; 15.09…………..
  2. Intencje mszalne.
  3. Polecam Waszym modlitwom naszą wspólnotę parafialną zwłaszcza  rodziny  obojętnie religijne.
  4. Zachęcam do kupowani prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa,
  5. Sprawy kancelaryjne w czwartek po mszy św., w sobotę: w g. 9:00-10:00, 15:00- 16:00
  6. W sobotę 24 września Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza. Dojazd indywidualny. Powitanie pielgrzymów o g. 9:30 powitanie pielgrzymów na Piastowskim Zamku Królewski, o g. 12:30 msza św. w kościele Pierwszych Męczenników Polskich.
  7. Podziękowania za udział w odpuście… Bóg zapłać.
  8. Święci tygodnia

– 21.09 – św. Mateusza Ap.

– 23.09 – św. O. Pio – zapraszam na mszę i ucałowanie relikwii Ojca Pio.

W kościele parafialnym św. Brata Alberta w Zielonej o g. 18:00  – diecezjalna uroczystość  św. Ojca Pio z udziałem grup parafialnej z całej diecezji. Uroczystościom przewodniczyć będzie ks. biskup Tadeusz Lityński. Jesteśmy zaproszeni.

Wszystkim obecnym życzę błogosławieństwa Bożego na cały tydzień i wstawiennictwa świętych patronów.