Dzień: 6 listopada 2021

Niedziela Zwykła – 32 – 2021r.

By Proboszcz on 6 listopada 2021 in Ogłoszenia 2021

„Wołam do Ciebie, bo Ty mnie Boże wysłuchasz…”

SOBOTA – 5.11.2021

g.16:30 – różaniec i zmiana tajemnic różańcowych.

•  Intencja powszechna: Osoby cierpiące na depresję
    Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo burnout znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.
  • Intencja ewangelizacyjna — Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

==================================

1. W dniu dzisiejszym 07 listopada 2021r.:

– msze św. o g. 8.00, ,10.00, 12.00 – po mszach –  wypominki

– Godzinki o g. 7:30 – zachęcam do przychodzenia

– zbiorka do puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – więcej  https://pkwp.org/newsy/

1. Dnia 11.listopada – czwartek – przypada kolejna  rocznica odzyskania Niepodległości.  Bardzo proszę o wywieszenie na naszych domach flagi narodowej jako wyraz naszego patriotyzmu i solidarności z wszystkimi, którzy obchodzą rocznicę odzyskania Niepodległości..

– jesteśmy zaproszeni na doroczny odpust parafialny ku czci św. Marcina  do Świdnicy – poniedziałek na g. 12:00. Po sumie zostaną rozdane „marcinki”

3. Dnia 13 listopada przypada główna uroczystość świętych 5 Braci Męczenników  w Międzyrzeczu. Prośmy naszych  Patronów o szczególną opiekę dla całej naszej diecezji.

4. Intencje mszalne; msza św. w kościele parafialnym w dni powszednie  według harmonogramu wywieszonego w gablocie  o g.17.00 z wypominkami po mszy.

1. Bóg zapłać za ofiary na tacę, wpłaty na konto parafialne
  2. Polecamy gazety katolickie: Niedziela , Gościa Niedzielnego,
  3. W piątek – na mocy Prawa Kanonicznego udzielam dyspensy od pokarmów mięsnych. Można spożywać potrawy mięsne. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach Ojca św. i złożenie ofiary na rzecz Caritasu (skarbonka Mój 1 zł)
  4. W przyszłą niedzielę 14 listopada br.
    • msza św. o g. 12:00 z udziałem dzieci klas trzecich -komunijne, poświęcenie książeczek ( książeczki kupują rodzice w m.in. w Księgarni Diecezjalnej w Zielonej Górze – przy kościele MB Częstochowskiej), po mszy spotkanie formacyjne

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, opieki świętych patronów i miłej niedzieli.

Szczęść Boże.

Płoty, 06.11.2021r.