Dzień: 10 stycznia 2022

Zmarł ks. Bogdan Niparko – proboszcz Wilkowa

By Proboszcz on 10 stycznia 2022 in Zmarli

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wczoraj 9 stycznia br. w szpitalu w Głogowie zmarł wieloletni proboszcz parafii Wilków k/Głogowa. 71 lat.

Msza św. pogrzebowa  w  dnia 13 stycznia br. – czwartek w Wilkowie o g. 10:00 , pochowany zostanie w Zielonej Górze.

————————–

KURIA BISKUPIA

Zawiadamiamy Czcigodnych Księży, że w niedzielę 9 stycznia br. w szpitalu w Głogowie, w wieku 72 lat i w 39 roku kapłaństwa, zmarł śp. ks. Bogdan Niparko, proboszcz parafii pw. św. Jana Nepomucena w Wilkowie.
Msza św. z udziałem kapłanów z dekanatu Głogów – św. Mikołaja zostanie odprawiona w środę 12 stycznia o godz. 19.30 w kościele parafialnym w Wilkowie.
Msza  św. pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa odprawiona zostanie w czwartek 13 stycznia br., o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Wilkowie.

Po Mszy św. nastąpi przejazd do Zielonej Góry, a dalsze uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej.
——————————

Księże Bogusławie sąsiedzie, dziękuję Ci za Twoją dobroć i pomoc jaką mi zawsze okazywałeś , gdy byłem proboszczem w Szlichtyngowe. Niech dobry Bóg przyjmie Cię do swego królestwa niebieskiego i obdarzy Ciebie  szczęściem wiecznym .

Odpoczywaj w pokoju.

Modlę się o niebo dla Ciebie.

Wdzięczny

ks. Antoni Łatka