Dzień: 2022-04-23

Niedziela – Miłosierdzia 2022r.

By Proboszcz on 23 kwietnia 2022 in Kwiecień2022, Ogłoszenia 2022

Jezu ufam Tobie.

TRANSMISJA NA ŻYWO

1. W dniu dzisiejszym:

–  niedziela  Miłosierdzia Bożego,  która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia  pod hasłem MIEJSCE, KTÓRE JEST DOMEM

Tydzień Miłosierdzia to czas wzmożonej modlitwy za naszych darczyńców, wolontariuszy i wszystkich współpracowników.  Więcej szczegółów o Tygodniu Miłosierdzia na stronie

CARITAS DIECEZJALNY

CARITAS POLSKI

LIST BISKUPA KOMISJI CHARYTATYWNEJ EP

• – Caritas obchodzi swoje patronalne święto. Dzisiaj zbiórka do puszki na cele statutowe Caritas Diecezjalne.
  • zapraszam na g. 15.00 – na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
  • – polecam młodzież maturalną, która  udawała się na Jasną Górę
  1. Zachęcam do odmawiania koronki do miłosierdzia Bożego o zdrowie dla chorych i o pokój na Ukrainie.
  2. Bóg zapłać za: ofiary, ofiarodawcom
  3. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.
  4. W przyszła niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj i nabożeństwo majowe
  • w niedzielę o g. 17:00
  • w dni powszednie o g. 18:00
  1. Spotkanie dzieci komunijnych – czwartek g. 19:00
  2. We wtorek – 26 kwietnia w kalendarzu kościelnym przypada uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. W Czerwieńsku przypada doroczny odpust na który jesteśmy zaproszeni. Uroczystą sumę wraz z wprowadzenie relikwii św. Wojciecha odprawi ksiądz biskup Tadeusz Lityński.
  3. Intencje mszalne według kalendarza. We wtorek masz o g. 8:00, nie ma mszy wieczornej.

Życzę Wszystkim Parafianom i Gościom „wyobraźni miłosierdzia” –  św. Jan Paweł II

Płoty, dnia  24.04.2021r.