Dzień: 2022-06-19

Niedziela 12-2022r.

By Proboszcz on 19 czerwca 2022 in Bez kategorii

MSZA NA ŻYWO

1. W dniu dzisiejszym:- o g.7:30 Godzinki,  8:00, 10:00 –, 12:00  –   litania do Najśw. Serca Pana Jezusa – procesja
  2. Msza św. dziękczynna z racji pierwszej rocznicy pierwszej komunii św. została odprawiona w Boże Ciało- nie było dzieci.
  3. Przypada  23 czerwca – Dzień Ojca – wszystkim ojcom życzę, by ojcostwo w was wyzwalało wiele radości i energii i odpowiedzialności za dzieci. Pan niech wam błogosławi.
  1.  W   tygodniu msza św. codziennie  o g. 18.00 ,  – oprócz wtorku i piątku

5.Zakończenie roku szkolnego:

– w szkole 24 czerwca

– w kościele 23 czerwca – czwartek .Serdecznie zapraszam dzieci szkole i młodzież i rodziców  na mszę św. na g 18:00. Spowiedź od g. 17:30

1. W 24 czerwca br. przypada święto Najśw. Serca Pana Jezusa.– msza św. o 8:00  Nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  2. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia. Codziennie pół godziny przede mszą św.
  3. Polecam prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  4. Dziękuję za złożone życzenia imieninowe.

Polecam strony internetowe diecezji www.diecezjazg.pl; parafialną: www.parafiaploty.pl

1. Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek, poświęcenie wianków i procesja.
  2. 11. Życzenia dla solenizantów i solenizantek – , Wandy, Danuty Janów, Janiny, Alicji.
  3. Zostały rozpoczęto prace przy elewacji kościoła. Będzie to nas drożej kosztowała ze względu na położenie styropianu po stronie zachodniej. Prace remontowe polecam Waszej modlitwie i ofiarności

Błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów wszystkim życzę ks. Antoni Łatka – proboszcz