Niedziela Zwykła – 13 2022

Sławię Cię, Panie, bo mnie wybawiłeś- Psalm

1. W dniu dzisiejszym: msz o g. 8:00, 10:00, 12:00
      • o g. 10:00 – po mszy św. nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
      • dzisiejsza taca przeznaczona będzie na prace remontowe kościoła
      • w kościele w Wilkanowie – doroczny odpust na który jesteśmy zaproszeni
    1. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, zasłużonego wypoczynku. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku. Niedziela jest szczególnym nabieraniem krzepy u Pana. Jezusa. Przypominamy o świątecznym stroju uczestników mszy św.
    2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i miesiąc wywieszone w gablocie. Msze św. codziennie o g. 18.00 oprócz poniedziałku, do 1 lipca – po mszy – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    3. Chorych odwiedzę w piątek od g. 8.30.
    4. Bóg zapłać za złożone ofiary,
    5. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy wiele łask i błogosławieństw Bożych.
    6. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, za kleryków naszego Seminarium Duchownego.
    7. W sobotę: modlitwa różańcowa o g. 17:30 i zmiana tajemnic różańcowych.
    8. Intencje mszalne w gablocie.
    9. W środę  przypada św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o g. 18:00 – złożone ofiary na tace przeznaczone będą do dyspozycji Papieża – „świętopietrze”.
    10. Polecam prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.

Pan Jezus wszystkim niech błogosławi