Niedziela Zwykła – 15c – 2022r.

By Proboszcz on 9 lipca 2022 in Lipiec2022, Ogłoszenia 2022

„Ożyje serce szukających Boga”

MSZA ŚW. NA ŻYWO

gdyby nie było – szukaj na you tube – parafia nmpb płoty

1. W dzisiejszą niedzielę:

– msze św. o g. 8:00, 10:00, 12:00;

1. Trwają wakacje, urlopy – jak ten czas przeżywamy? Uczestnicząc w każdą niedzielę      i święta we  mszy dajemy świadectwo wierze. Obecna trudna sytuacja wymaga od nas szczególnego świadectwa wiary i miłości.
  2. Wszystkim obchodzącym imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki  świętych patronów.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto.
  4. Polecam Wam pieszych pielgrzymów idących na Jasną Górę z naszej diecezji, a zwłaszcza Pielgrzymkę Rolników. Jesteśmy zachęceni do duchowego przeżywania i towarzyszenia pielgrzymom.
  5. Intencje mszalne – msza św.  w środę, czwartek, piątek i sobotę o g. 19.00
  1. W okresie wakacyjnym od środy msza św. o g. 19:00 ; w niedzielę bez zmian.
  2. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego o Gościa Niedzielnego.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: diecezjalnej www.diecezjazg.pl , parafialnej www.parafiaploty.pl

1. Pamiętajmy w miejscach religijny – kościoły – obowiązuje stój godny a nie swobodny.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego i dobrego odpoczynku.

1. Miesiąc lipiec jest poświęcony czci Krwi Chrystusa. Zachęcam do odmawiania Litanii do Krwi Jezusa
  2. Pamiętajmy o zbożach na wieniec dożynkowy.
  3. Prace przy kościele zostały wykonane w 97%. Firmie pana Marka zostało przelane ja jego konto 35055,00zł. Koszt inwestycji – 45000,00zł. Dziękuję za wszelkie wpłaty i dary na rzecz remontu naszego kościoła. Waszej ofiarności polecam szybką spłatę pozostałej należności.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, a wypoczywającym na wakacjach i urlopach  dobrego wypoczynku i zdrowia.

ks. Antoni