Dzień: 2022-07-16

Niedziela Zwykła XVI – 17.07.2022r.

By Proboszcz on 16 lipca 2022 in Lipiec2022, Ogłoszenia 2022

MSZA NA ŻYWO

„Panie , Ty jesteś dobry i łaskawy”

1. W dniu dzisiejszym – niedziela – msze św. g.8:00;  10.00, 12:00
  2. Trwają wakacje, urlopy – jak ten czas przeżywamy? Uczestnicząc w każdą niedzielę i święta we  mszy dajemy świadectwo wierze. Obecna trudna sytuacja wymaga od nas szczególnego świadectwa wiary i miłości.
  3. Wszystkim  obchodzącym imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki  świętych patronów.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary,
  5. Msza św. codzienne o g. 19.00  – od wtorku, w czwartek i piątek – nie, sobota o g. 19:00 –  intencje mszalne w gablocie i Internecie. Intencje mszalne można zgłaszać sms tel.paar.667-179-197, internetowo ploty@diecezjazg.pl  lub osobiście w zachrystii
  6. Modlimy się o sprzyjającą pogodę dla żniwujących rolników i odpoczywających na wakacjach i urlopach.
  7. Moi Drodzy Parafianie. Waszej ofiarności polecam wydatki związane z funkcjonowaniem parafii i różnymi zobowiązaniami i remontem kościoła – brakuje nam 10tys.zł za wykonane prace:  na Seminarium Duchowne,  gaz i oświetlenie, sprzątanie
  8. W sierpniu br. – z Zielonej Góry – rusza kolejna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.  Z naszej parafii idą również. Proszę się zgłaszać bezpośrednio do organizatorów w  Grupa Zielona – parafia św. Jadwiga, inna grupa parafia  św. Józef Oblubieniec. Adresy i telefony można znaleźć na stronie internetowej.

PODAJĘ NASZE KONTO PARAFIALNE

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Najświętszej  Maryi Panny Bolesnej. Płoty, ul. Leśna 16,66-016 Czerwieńsk   Nr konta: 76 1090 2532 0000 0001 2412 7887.

Serdeczne Bóg zapłać.

1. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego.
  2. W przyszłą niedzielę – z racji św. Krzysztofa – poświęcenie pojazdów po każdej mszy św. Ofiary złożone do puszki przeznaczone będą na zakup środków transportu na misjach.

Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, dobrej pogody i opieki św. Patronów