Msze święte i nabożeństwa

• godz. 9:00
  • godz. 10:30
  • godz. 12:00

Msze święte w dni powszednie

W okresie letnim msze święte o godzinie 18:00.

W okresie zimowym msze święte o godz. 17:00.

Uwaga: mszy świętych w tygodniu nie odprawia się każdego dnia - wykaz dni w których będzie odprawiana msza święta można sprawdzić w ogłoszeniach parafialnych oraz na stronie intencji mszalnych.

Transmisje internetowe

Zapraszamy do oglądania internetowych transmisji mszy świętych z naszego kościoła na parafialnym kanale YouTube pod adresem: @parafianmpbpoty300

Nabożeństwa cotygodniowe

• Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny - niedziela o godz. 8:30.
  • Nowenna ku czci NMP Nieustającej Pomocy połączona z mszą świętą wieczorną - środa.

Nabożeństwa w ciągu roku

Wielki Post

• Gorzkie Żale - niedziela po mszy o godz. 12.00
  • Droga Krzyżowa - piątek o godz. 17.30

Maj

• Nabożeństwo majowe w niedziele i święta po wybranej mszy świętej, szczegóły: Terminy nabożeństw majowych
  • Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, po nabożeństwie msza święta około godz. 18.30.

• Nabożeństwo czerwcowe

• Nabożeństwo różańcowe w niedziele po wybranej mszy świętej,
  • Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, po nabożeństwie msza święta około godz. 17.30.

Adwent

• Roraty - od poniedziałku do piątku o godz. 17.00