Dwunasta Niedziela zwykła 2024 roku

Opublikowano 22 czerwca 2024
    - o godz. 8:30 Godzinki;
    - msze święte: 9:00 - po mszy litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, 10:30 i 12:00;
    - zbiórka do puszki na organizację 10-lecia powołania parafii;
    - przypada Dzień Ojca – wszystkim ojcom życzę, by ojcostwo w was wyzwalało wiele radości i energii i odpowiedzialności za dzieci. Pan niech wam błogosławi.
  2. W tygodniu msza św. codziennie o g. 18.00.
  3. Jutro - 24 czerwca – przypada uroczystość św. Jana Chrzciciela.
  4. Polecam prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  5. Dziękuję za złożone ofiary.
  6. Polecam strony internetowe diecezji: www.diecezjazg.pl i parafii: www.parafiaploty.pl.
  7. W sobotę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zbiórka do puszki na ŚWIĘTOPIETRZE.
  8. W przyszłą niedzielę:
    - kończymy nabożeństwo do NSPJ;
    - taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  9. Życzenia dla solenizantów i solenizantek – Wandy, Jana, Janiny, Danuty Ireneusza.
  10. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, wychowawcom życzę dobrego wypoczynku i udanych wakacji. Urlopowiczom dobrej pogody i udanego urlopu.
  11. Przypominam:
    - o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej mszy św.;
    - o godnym ubiorze do kościoła - nie w krótkim stroju sportowym (spodenkach), plażowym;
    - dzieci młodzież na koloniach, obozach otrzymują od rodziców prośby do kierownictwa kolonii o umożliwienie dzieciom udziału we mszy św. niedzielnej;
    - o zachowaniu przepisów ograniczających szybkość jazdy.
  12. We wtorek po mszy św. wieczornej – o g. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w sprawie jubileuszu 10-lecia powołania parafii Płoty.

Błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów życzę.

Płoty, dnia 23 czerwca 2024 roku