Dziewiąta niedziela zwykła 2024 roku

Opublikowano 1 czerwca 2024

"Temu, kto prawy ukażę zbawienie..." Psalm 50-

- msze św. o g. 9:00; 10:30; 12:00 - po mszy o g. 9:00 - nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
    - dzisiaj parafia Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze na Zaciszu obchodzi 30 lecie istnienia. Uroczysta msza o g. 12:00 a po mszy festyn. Jesteśmy zaproszeni;
    - zbiórka do puszki na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  2. Codziennie msza św. o g. 18.00 - po mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy.
  4. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne w naszej diecezji, naszej parafii.
  5. W czwartek 6 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała – tradycyjnie poświęcamy wianki ziołowe.
  6. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa:
    - nie ma postu od pokarmów mięsnych;
    - przypada doroczny odpust w Wilkanowie – suma o g. 18:00. Jesteśmy zaproszeni.
  7. Zachęcam do modlitwy o pokój w świecie.
  8. Intencje mszalne - wywieszone w gablocie.
  9. Serdeczne Bóg zapłać : za ofiary na tacę, za wszelkie wpłaty na konto parafialne.
  10. Polecam prasę katolicką. Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.
  11. Dnia 15 czerwca główne uroczystości odpustowe w Rokitnie. Uroczysta koncelebrowana suma odpustowa odprawiona zostanie przez biskupów i kapłanów o g. 12:00. Zachęcam do wzięcia udziału w Rokitniańskim odpuście. Dojazd własnym środkiem lokomocji. Można dołączyć do grupy pielgrzymkowej w parafii zielonogórskiej.
  12. W przyszłą niedzielę wybory posłów o Parlamentu Europejskiego. Zachęcam do wyborów, takich posłów, którzy godnie będą reprezentować nasz kraj, bronić życia i naszej tożsamości narodowej.
  13. Chorych odwiedzę w piątek od g. 8:30.

Płoty, dnia 2 czerwca 2024 roku