NMP Bolesnej – odpust parafialny, 15.09.2024 r.

Opublikowano 15 września 2024
  1. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc w przygotowaniach do odpustu oraz za udział w naszym Triduum modlitewnym i dzisiejszej uroczystości.
  2. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina Stanisława Hubrowskiego. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
  3. Od przyszłej niedzieli msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. W przyszłą niedzielę także na mszy świętej o godz. 12.00 zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  4. Zapisy dzieci z klas 3 szkoły podstawowej do przygotowania do I Komunii Świętej oraz uczniów z klas 7 szkoły podstawowej do przygotowania do bierzmowania, proszę dokonywać indywidualnie jeszcze w tym tygodniu.
  5. W pierwszą sobotę października odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Osoby chętne zapraszam do zapisów w zakrystii. Koszt będzie podany później.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Mały Gość dla dzieci.
  8. Dziękuję za wspólną modlitwę i życzę wszystkim dobrego tygodnia.

Ks. Łukasz Malec