Ogłoszenia parafialne na 12. niedzielę zwykłą

Opublikowano 25 czerwca 2023

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 2023 r.

1. W dniu dzisiejszym taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  2. W tygodniu msza święta codziennie o godz. 18.00 , oprócz poniedziałku, po mszy litania do NSPJ.
  3. W czwartek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła - msza święta o godz. 18:00 z nabożeństwem do NSPJ - taca przeznaczona będzie na "Świętopietrze" – do dyspozycji Ojca Świętego.
  4. W sobotę 1 lipca o godz. 17:30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic.
  5. 2 lipca wyrusza kolejna pielgrzymka piesza na Jasną Górę rolników z Otynia; pielgrzymów wspierajmy naszą modlitwą. Naczelnik pielgrzymki zaprasza do duchowego pielgrzymowania. Można zapisać się na pielgrzymkę.
  6. BARDZO SERDECZNIE ZACHĘCAM NASZYCH PARAFIAN, A ZWŁASZCZA MŁODZIEŻ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PIESZYCH PIELGRZYMKACH NA JASNĄ GÓRĘ, zwłaszcza, że Zielona Góra formuje nową grupę "biało-czerwoną". Szef tej grupy bardzo serdecznie zaprasza naszych parafian do włączenia się do tej grupy. Szczegóły zostały podane w gablocie. Więcej informacji na stronie Piesza Pielgrzymka z Zielonej Góry na Jasną Górę.
  7. Wszystkim, którzy rozpoczną czas wakacji, wczasów, czy urlopy życzę dobrego wypoczynku, słonecznej pogody, dobrego samopoczucia opieki Bożej. Idąc do kościoła pamiętajmy o godnym, stosownym stroju.
  8. Pielgrzymka – Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Gorę - 1 - 2 lipca br. – plakat w gablocie, zachęcam. Więcej informacji na stronie 86. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli.
  9. Jubileuszowa 40 Piesza Pielgrzymka Rolników na Jasną Górę z KLENICY – plakat w gablocie - 1 lipca koncert, 2 lipca start na Jasną Gorę. Więcej informacji na stronie 40. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  11. Poszukuję osoby do sprzątania kościoła – proszę zgłosić się do ks. proboszcza.
  12. Życzenia dla solenizantów i solenizantek błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.
  13. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
  14. Zachęcam do odwiedzania strony internetowej naszej diecezji i parafii.
  15. Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie we mszy jubileuszowej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

• Nahorski Łukasz, kawaler z Czerwieńska i Roksana Czerniec, panna z Zagórza - ZAPOWIEDŹ - druga.

Płoty, dnia 25 czerwca 2023 roku