Ogłoszenia parafialne na 17. niedzielę zwykłą

Opublikowano 29 lipca 2023

Pan jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają - Ps. 145

1. W dniu dzisiejszym msze święte o godz. 9:00 i 10.30, 12.00. Ofiary na tacę przeznaczone będą na planowany remont naszego kościoła.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia codziennie od piątku o godz. 18.00.
  3. Piesze Pielgrzymki na Jasną Górę z naszej diecezji wyruszają już 31 lipca 2023r. Więcej: https://diecezjazg.pl/diecezjalne-piesze-pielgrzymki-na-jasna-gore/
  4. W piątek od godz. 8:30 odwiedzę chorych.
  5. W przyszłą sobotę o godz. 17:30 różaniec i zmiana tajemnic różańcowych. Po mszy św. Zapraszam.
  6. Zachęcam do modlitwy o powołania kapłańskie do naszego Seminarium Duchownego.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tace i na konto parafialne.
  8. Pierwszego sierpnia rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podejmowania abstynencji dla ratowania zagrożonych alkoholizmem osób w rodzinach naszych i Ojczyźnie.
  9. Polecam prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, są na stoliczku.
  10. Przebywającym na wakacjach czy urlopach w naszej diecezji życzymy dobrego wypoczynku.
  11. Wszystkim obchodzącym jubileusze, rocznice czy imieniny życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.
  12. Dnia 19 sierpnia o godz. 14:00 w naszej parafii będą miały miejsce GMINNE DOŻYNKI. Bardzo proszę Parafian o czynne włączenie się i przygotowanie naszej wioski do dożynek. Pomyślimy o dekoracji naszych posesji. Swoją gotowość pomocy proszę zgłosić naszemu sołtysowi panu Leszkowi Nojszewskiemu. Proszę nasze Panie o przygotowanie wieńca dożynkowego.

Płoty, dnia 30 lipca 2023 roku